Diagnostika

Norint efektyviai suplanuoti gydymą, užtikrinti sklandžią jo eigą ir išspręsti sveikatos problemą, pirmiausia reikia tiksliai nustatyti jos priežastį. Tyrimų rezultatai padeda įvertinti paciento burnos ir dantų būklę, diagnozuoti gilesnius dantų ir minkštųjų audinių pokyčius ar pažeidimus, užtikrinti tikslų gydymą bei ilgalaikį rezultatą.

image

Tyrimai reikalingi:

  • – Ruošiantis terapiniam, ortodontiniam, endodontiniam ar chirurginiam gydymui;
  • – Ruošiantis šalinti dantį;
  • – Planuojant dantų implantaciją ar protezavimą;
  • – Atliekant kitas odontologines procedūras.

Apie tyrimus:

  • Tinka – bet kokio amžiaus pacientams, ruošiantis odontologiniam gydymui.
  • Trukmė – dažniausiai trunka vos kelias minutes.
  • Vizitų skaičius – 1
  • Ar tai skausminga – ne
  • Rezultatas – tiksliai įvertinama paciento dantų ir burnos ertmės būklė, skiriamas efektyviausias gydymas.

Tyrimų tikslas

Tyrimų tikslas – tiksliai diagnozuoti problemos priežastį ir profesionaliai pasirūpinti paciento burnos ir dantų būkle.

Diagnostikos galimybės

3D rentgenografas užtikrina ypatingai aukštos kokybės 2D panoraminius ir 3D tūrinius atvaizdus ir pasižymi sumažinta spinduliuote.

Intraoralinės kameros suteikia galimybę, pacientui nesukeliant jokio diskomforto, atidžiai apžiūrėti net sunkiausiai pasiekiamas burnos ertmės vietas, laiku diagnozuoti dantų kariesą, periodonto ligas bei kitus dantų ar dantenų pažeidimus ir užkirsti kelią komplikacijoms. Kamera suteikia galimybę perkelti iki 100 kartų padidintą labai aukštos raiškos paciento burnos ertmės vaizdą į šalia esantį ekraną ir parodyti pacientui, kas matoma jo burnos ertmėje, taip palengvinant gydytojo ir paciento tarpusavio komunikaciją ir bendradarbiavimą.

Trimatis dantų skenavimas – tai ypatingai tikslus skaitmeninis paciento dantų atspaudų nuėmimas. Jis atliekamas pasitelkus intraoralinį skenerį, todėl pacientas nejaučia jokio diskomforto. Jo dėka galima imituoti ir parinkti kiekvienam pacientui labiausiai tinkančias būsimas restauracijas.

Naudojamos medžiagos ir technologijos

„Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ diagnostika atliekama, pasitelkus šiuolaikinę įrangą. Skaitmeninių technologijų pagalba diagnostikos procesas vyksta daug tiksliau, sklandžiau, saugiau ir komfortiškiau pacientui. Pažangių priemonių dėka tyrimai atliekami itin greitai – jie užtrunka vos kelias minutes. Gauti tyrimų duomenys išanalizuojami ir pristatomi pacientui, aptariamos gydymo galimybės ir planuojamas rezultatas.

Diagnostikos svarba

Tikslūs tyrimai ir diagnostika padeda gydytojui įvertinti paciento burnos ertmės ir dantų būklę, parengti individualų gydymo planą, kontroliuoti gydymo eigą ir užtikrinti efektyviausius rezultatus.

Patikėkite savo dantų ir burnos ertmės sveikatą  „Šilutės odontologijos implantologijos klinikos“ specialistams, pasiruošusiems Jums suteikti ypatingai tikslų gydymą!

Kitos klinikos paslaugos

Jūsų paslaugoms – gydytojų odontologų konsultacijos, profesionali burnos higiena, terapinis ir chirurginis dantų gydymas, estetinis plombavimas, dantų tiesinimas, balinimas, implantavimas ir protezavimas naujausiais metodais.