Dantų implantacija

Dantų implantacija – tai pažangiausia, patikimiausia ir ilgaamžiškiausia šiuolaikinė prarastų dantų atkūrimo technologija. Dantų implantacija susideda iš dviejų etapų: chirurginio gydymo bei implanto įsriegimo ir protezavimo. Iš pradžių į žandikaulio kaulą prarasto danties vietoje sriegiamas implantas – danties šaknies formos sraigtelis, gaminamas iš ypatingai tvirtos, bet lengvos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos – titano arba titano ir cirkonio lydinio. Vėliau ant jo fiksuojamas laikinas danties protezas, kuris, implantui suaugus su kaulu ir įsitvirtinus žandikaulyje, pakeičiamas nuolatiniu.

image

Dantų implantacija atliekama:

  • – Netekus vieno, kelių, daugumos ar visų dantų.
  • – Kai dantys negrįžtamai pažeisti.

Apie procedūrą:

  • Tinka – bet kokio amžiaus pacientams.
  • Trukmė – vieno implanto įsriegimas trunka apie 30 min.
  • Ar tai skausminga – ne, implantacijos metu taikoma vietinė nejautra.
  • Poprocedūrinis laikotarpis/gijimas – apie 3-6 mėnesius.
  • Rezultatas – nepriekaištingas dantų kramtymo funkcijos ir estetinės išvaizdos atkūrimas, daili šypsena, jaunatviškesnė išvaizda, didesnis pasitikėjimas savimi.
image

Procedūros tikslas

Dantų implantacijos tikslas – atkurti prarastus dantis, nepažeidžiant šalia esančių sveikų dantų, išsaugant kaulinį audinį bei dantenas ir taip išgaunant ypatingai natūralią estetinę išvaizdą. Implantacijos procedūra taip pat siekiama atkurti pilnavertę kramtymo funkciją ir užkirsti kelią žandikaulio kaulo nykimui.

Implantacijos galimybės

Vieno danties atkūrimas

Į prarasto danties vietą įsriegiamas implantas, ant kurio tvirtinamas laikinas dantis. Vėliau, implantui prigijus, jis pakeičiamas nuolatiniu.

Video apie vieno danties atkūrimą
Kelių dantų atkūrimas

3-4 gretimi dantys atkuriami sriegiant 2 implantus ir pritvirtinant dantų vainikėlių tiltą.

Video apie kelių dantų atkūrimą
Daugumos ar visų dantų atkūrimas

Priklausomai nuo burnos būklės, visi vieno žandikaulio dantys efektyviai atkuriami įsriegiant 4–12 implantų ir ant jų pritvirtinant fiksuojamą protezą.

Video apie visų dantų atkūrimą

Naudojamos medžiagos ir technologijos

Dantų implantų ilgaamžiškumą lemia daugelis veiksnių. Vienas svarbiausių – žandikaulio kaulo būklė. „Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ naudojamų technologijų dėka, prieš implantacijos procedūrą ji įvertinama ypatingai tiksliai ir sudaromas individualus, kiekvienu atveju efektyviausias gydymo planas. Dantų implantavimo sėkmę lemia ir implantų rūšis, todėl patyrę „Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ specialistai naudoja tik patikimų, pasaulyje pripažintų ir įvertintų gamintojų implantus, pasižyminčius ypatingai aukštais prigijimo rodikliais ir, dažniausiai, turinčius viso gyvenimo garantiją. Šie implantai užtikrina pacientui maksimalų komfortą procedūros metu, palengvina ir pagreitina gijimo procesą, mažina komplikacijų riziką. Implantacijos sėkmei ypatingai svarbi ir procedūrą atliekančio gydytojo patirtis bei kokybiškai atliktas darbas. „Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ dantų implantaciją atlieka ilgametę patirtį šioje srityje turintys profesionalai, užtikrinantys precizišką implantacijos tikslumą ir maksimaliai kokybišką, ilgaamžį rezultatą.

Procedūros rezultatas

Atkūrus dantis implantais ar ant implantų fiksuojamais protezais užtikrinama ne tik itin natūrali estetinė dantų išvaizda, 100 proc. sugrąžinta kramtymo funkcija, bet ir maksimalus komfortas – su ant implantų fiksuojamais protezais jausitės lyg su savais dantimis. Tinkamai prižiūrimi implantais atkurti dantys gali tarnauti visą gyvenimą. Kviečiame apsilankyti „Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ ir džiaugtis žymiai pagerėjusia gyvenimo kokybe bei nevaržoma šypsena!

Kitos klinikos paslaugos

Jūsų paslaugoms – gydytojų odontologų konsultacijos, profesionali burnos higiena, terapinis ir chirurginis dantų gydymas, estetinis plombavimas, dantų tiesinimas, balinimas, implantavimas ir protezavimas naujausiais metodais.