Dantų tiesinimo kapos

Dantų tiesinimas nematomomis kapomis – tai moderni ortodontinė technika, naudojama siekiant ištiesinti dantis, pakoreguoti nežymų dantų susigrūdimą, atsikišusius priekinius dantis,  sąkandį, panaikinti tarpelius tarp dantų. Nematomos dantų tiesinimo kapos – tai šiuolaikinė alternatyva breketams, sukeliantiems nemažai nepatogumų. Kapos gaminamos iš plonos, skaidrios medžiagos, gerai priglunda prie dantų, nesukelia alergijų ir neerzina burnos gleivinės. Kapos išimamos valgant ir valantis dantis, todėl gydymo metu nereikia keisti savo mitybos įpročių, lengviau tinkamai pasirūpinti burnos higiena.

image

Dantų tiesinimas kapomis rekomenduojamas:

 • – Esant nežymiam dantų susigrūdimui;
 • – Esant įvairioms sąkandžio anomalijoms;
 • – Norint nepatirti diskomforto dantų tiesinimo metu.
image

Apie dantų tiesinimą kapomis

 • Tinka – pacientams, turintiems nuolatinius dantis ir norintiems, juos ištiesinti.
 • Trukmė – priklauso nuo klinikinės situacijos – įprastai apie 9-18 mėn.
 • Vizitų skaičius – kas 4-6 savaites reikia apsilankyti kontroliniam vizitui.
 • Ar tai skausminga – ne
 • Rezultatai – taisyklinga dantų padėtis, nepriekaištinga šypsena, didesnis pasitikėjimas savimi.

Kapos tinka visiems atvejams: nuo minimalių korekcijų iki ypač sudėtingų atvejų, tačiau gydymas taikomas labai individualus:

Kiekvienam pacientui pritaikius individualų gydymą, dantų tiesinimo kapomis „Ordoline“ sėkmingai sprendžiami net sudėtingiausi netaisyklingo sąkandžio ir kreivų dantų atvejai

Nematomos dantų tiesinimo kapos „ORDOLINE Easy“

(1/2 žandikauliai)

Patogus ir greitas gydymas kapomis „Ordoline Easy“ rekomenduojamas, kai reikia tiesinti viršutinius ir/ar apatinius dantis ir yra nežymus dantų pasisukimas ar nedideli tarpai.


 • Kapų skaičius – iki 8
 • Gydymo trukmė – iki 4 mėnesių
 • Kaina - 1200 €

Nematomos dantų tiesinimo kapos „ORDOLINE Medium“

(1/2 žandikauliai)

Gydymas kapomis „Ordoline Medium“ rekomenduojamas, norint ištiesinti viršutinius ir/ar apatinius dantis, esant nežymiam dantų pasisukimui ar nedideliems tarpams. Jis taip pat tinkamas padidėjusio tarpo tarp viršutinio žandikaulio centrinių kandžių (diastemos) uždarymui.


 • Kapų skaičius – iki 16
 • Gydymo trukmė – 3–7 mėnesiai
 • Kaina - 2400 €

Nematomos dantų tiesinimo kapos „ORDOLINE Complete“

(2 žandikauliai)

Gydymas kapomis „Ordoline Complete“ pasitelkiamas sudėtingais atvejais, siekiant ištiesinti viršutinius ir apatinius dantis, esant dideliam dantų pasisukimui, susigrūdimui ar didesniems tarpams. Tai – visiems ortodontiniams atvejams tinkamas gydymas.


 • Kapų skaičius – 16 ir daugiau
 • Gydymo trukmė – nuo 12 mėnesių
 • Kaina - 3300 €

Kiekvienu atveju sudaromas individualus gydymo planas, o gydymo kaina priklauso nuo problemos sudėtingumo. Esant poreikiui, galimas mokėjimo atidėjimas.

Užtikriname, kad gydymas dantų tiesinimo kapomis „Ordoline“ ne tik padės pasiekti norimų rezultatų, bet ir pagerins bendrą Jūsų burnos sveikatą bei užkirs kelią dantų problemoms ateityje.

Procedūros tikslas

Dantų tiesinimo nematomomis kapomis procedūros tikslas – atkurti nepriekaištingai atrodančius dantis ir žavią šypseną, gydymo metu nepatiriant diskomforto.

Kaip vyksta dantų tiesinimas kapomis

Procedūros eiga

Konsultacijos metu atliekami reikalingi tyrimai, įvertinama paciento burnos bei dantų būklė, nusprendžiama, kokios korekcijos bus atliekamos, sudaromas gydymo planas.

Apdorojus tyrimų duomenis, dantų technikų laboratorijoje pagaminamas individualiai pritaikytų dantų tiesinimo kapų rinkinys.

Atiduodamas kapų rinkinį pacientui, gydytojas pateikia nurodymus, kaip ir kiek laiko kapas nešioti, kada keisti, pateikia priežiūros rekomendacijas.

Gydymo kapomis metu reikės lankytis kontroliniams vizitams, siekiant įvertinti, ar gydymas vyksta taip, kaip suplanuota.

Naudojamos medžiagos ir technologijos

„Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“, prieš pradedant dantų tiesinimą kapomis, pasitelkus šiuolaikinę įrangą, atliekama tiksli diagnostika. Naudojant modernias 3D kompiuterines technologijas tyrimų duomenys apdorojami, sukuriamas individualus gydymo planas, paskaičiuojamas norimam rezultatui pasiekti reikalingas kapų kiekis ir pagaminamas individualių kapų rinkinys. Suprasdami, koks svarbus galutiniam rezultatui gydytojo ir paciento bendradarbiavimas, ortodontinio gydymo metu specialistai nuolat palaiko ryšį su pacientu, pataria, pateikia rekomendacijas, atsako į visus rūpimus klausimus.

Procedūros rezultatas

Dantų tiesinimas nematomomis kapomis užtikrina greitai pastebimą rezultatą. Tačiau „Šilutės odontologijos implantologijos klinikos“ specialistai primena, kad greitesniam ir maksimaliai efektyviam rezultatui, tiesinant dantis kapomis, labai svarbus atsakingas paties paciento požiūris ir gydytojo odontologo rekomendacijų laikymasis.

Svajojate apie tiesius dantis ir nepriekaištingą šypseną? Kviečiame į „Šilutės odontologijos implantologijos kliniką“!

Kitos klinikos paslaugos

Jūsų paslaugoms – gydytojų odontologų konsultacijos, profesionali burnos higiena, terapinis ir chirurginis dantų gydymas, estetinis plombavimas, dantų tiesinimas, balinimas, implantavimas ir protezavimas naujausiais metodais.