Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

„Visi dantys ant 4 implantų“ – tai inovatyvi dantų protezavimo metodika, kai 10–12 vieno žandikaulio dantų atkuriami vietoj tradiciškai įsriegiamų 6-8 implantų sriegiant vos 4. Naudojant šią pažangią technologiją, implantai sriegiami į tą žandikaulio vietą, kurioje yra didžiausias kaulo kiekis, todėl dažniausiai neprireikia kaulo priauginimo procedūros. Įsriegus implantus, ant jų fiksuojamas neišimamasis dantų protezas, taip užtikrinant jo stabilumą, todėl nereikia jaudintis, kad kramtant, kalbant ar juokiantis jis gali iškristi. Šiuo metodu atkurti dantys ne tik atrodo labai estetiškai ir natūraliai, bet ir jų kramtymo funkcija atkuriama 100 procentu.  Dėl procedūros paprastumo, saugumo ir gerai organizmo toleruojamų medžiagų, šis bedantystės gydymo būdas gali būti taikomas bet kokio amžiaus pacientams.

image

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų atliekamas:

  • – Netekus daugumos ar visų dantų.
  • – Kai dantys negrįžtamai pažeisti.

Apie procedūrą:

  • Tinka – bet kokio amžiaus pacientams.
  • Trukmė – vieno žandikaulio dantų atkūrimas užtrunka apie 1,5-2 val.
  • Ar tai skausminga – ne, procedūros metu taikoma vietinė nejautra.
  • Poprocedūrinis laikotarpis/gijimas – apie 3-6 mėnesius.
  • Rezultatas – nepriekaištingas dantų kramtymo funkcijos ir estetinės išvaizdos atkūrimas, protezo stabilumas, nuo nykimo apsaugotas žandikaulio kaulas, daili, natūraliai atrodanti šypsena, didesnis pasitikėjimas savimi.

Procedūros tikslas

Dantų implantacijos „Visi dantys ant 4 implantų“ metodu tikslas – greičiau ir paprasčiau atkurti prarastus dantis, užtikrinti natūraliai atrodantį estetinį vaizdą, pilnavertę kramtymo funkciją ir užkirsti kelią žandikaulio kaulo nykimui.

Dantų atkūrimo „Visi dantys ant 4 implantų“ procedūros eiga

Implantacija

Pritaikius vietinę nejautrą, į žandikaulio kaulą įsriegiami 4 implantai.

Video apie implantaciją
Laikinas protezavimas

Ant implantų iš karto pritvirtinamas laikinas fiksuojamas protezas.

Protezavimas

Kai implantai sėkmingai suauga su kaulu ir įsitvirtina žandikaulyje (maždaug po 4-6 mėnesių), laikinas protezas pakeičiamas nuolatiniu.

Naudojamos medžiagos ir technologijos

Vienas svarbiausių dantų implantų ilgaamžiškumą lemiančių veiksnių – žandikaulio kaulo būklė, todėl prieš implantaciją dažnai atliekamas jo priauginimas. „Visi dantys ant 4 implantų“ metodas leidžia patikimai atkurti dantis, išvengiant sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų, sutrumpina procedūrų laiką ir sumažina išlaidas. „Šilutės odontologijos implantologijos klinikos“ specialistai naudoja tik patikimų, pasaulyje pripažintų ir įvertintų gamintojų implantus, pasižyminčius ypatingai aukštais prigijimo rodikliais ir turinčius viso gyvenimo garantiją. Šie implantai palengvina ir pagreitina gijimo procesą, mažina komplikacijų riziką. „Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ dantų implantaciją ir protezavimą atlieka ilgametę patirtį šioje srityje turintys profesionalai, užtikrinantys precizišką procedūrų tikslumą ir nepriekaištingą rezultatą.

Procedūros rezultatas

Pažangiausia šiuo metu protezavimo metodika „Visi dantys ant 4 implantų“ leidžia greitai, sklandžiai ir patikimai sukurti tvirtus, estetiškai atrodančius dantis ir grąžinti pacientui gyvenimo džiaugsmą. Atkūrus dantis ant 4 implantų fiksuojamais protezais, užtikrinama ne tik itin natūrali estetinė dantų išvaizda, 100 proc. sugrąžinta kramtymo funkcija, bet ir maksimalus komfortas – su ant implantų fiksuojamais protezais jaučiamasi lyg su savais dantimis. Tinkamai prižiūrimi atkurti dantys gali tarnauti visą gyvenimą. Svarstote apie dantų implantacijos procedūrą? Laukiame Jūsų „Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“!

Kitos klinikos paslaugos

Jūsų paslaugoms – gydytojų odontologų konsultacijos, profesionali burnos higiena, terapinis ir chirurginis dantų gydymas, estetinis plombavimas, dantų tiesinimas, balinimas, implantavimas ir protezavimas naujausiais metodais.