Skaitmeninis protezavimas, skaitmeninis šypsenos dizainas

Skaitmeninis šypsenos dizainas – tai šiuolaikinė pagalbinė priemonė, kurios dėka, prieš atliekant estetines ar gydomąsias odontologines procedūras, pacientas gali 3D formatu pamatyti, kaip atrodys atkurta šypsena. Pacientui pageidaujant, atliekamos reikiamos korekcijos, taip užtikrinant, kad nauja šypsena visiškai atitiks jo lūkesčius.

image

Pasinaudoti skaitmeninio šypsenos dizaino paslauga rekomenduojama:

  • – Norintiems patobulinti šypseną dantų laminatėmis;
  • – Prieš dantų atkūrimą implantais arba protezais.

Apie procedūrą

  • Tinka – visiems, norintiems pamatyti, kaip atrodys nauja šypsena;
  • Trukmė – apie 1 val.
  • Rezultatas – idealiai paciento lūkesčius atitinkanti ir prie veido deranti šypsena.

Procedūros tikslas

Skaitmeninio šypsenos dizaino tikslas – suteikti pacientui galimybę, prieš pradedant gydymą, pamatyti ir įvertinti būsimos šypsenos vaizdą, įsitikinti, ar jis atitinka jo lūkesčius ir užtikrinti, kad nauja šypsena harmoningai derės prie jo veido bruožų.

Procedūros žingsniai

Tyrimai ir šypsenos modeliavimas

Paciento veidas ir šypsena nufotografuojami, intraoraliniu skeneriu nuskenuojama burnos ertmė ir gaunamas itin tikslus skaitmeninis 3D vaizdas. Inovatyvia programa modeliuojama būsimų dantų forma, sukandimas, apatinio žandikaulio judesiai ir kt.

Šypsenos įvertinimas

Pacientas gali 3D formatu pamatyti, kaip jo šypsena atrodys atlikus gydymą. Pacientui pageidaujant, atliekamos dantų formos ar/ir spalvos korekcijos.

Restauracijų gamyba

Pacientui patvirtinus šypsenos dizainą, duomenys siunčiami į dantų technikų laboratoriją ir pradedama reikiamų restauracijų gamyba.

Naudojamos medžiagos ir technologijos

„Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ naudojami pažangiausi skaitmeninės odontologijos sprendimai. Pasaulyje pripažintų gamintojų įrangos ir šiuolaikinių skaitmeninių technologijų dėka gydymo planavimo procesas čia vyksta ypatingai tiksliai ir sklandžiai. Pacientų burnos ertmės nuskaitymui naudojamas pažangus intraoralinis skeneris, todėl išvengiama nemalonių tradicinių dantų atspaudų nuėmimo procedūrų. 3D vaizdas, sumodeliuotas pasitelkus ypatingu tikslumu pasižymintį skenerį, suteikia galimybę pamatyti, sukurti, o vėliau, esant poreikiui, ir pagaminti kiekvienam pacientui idealiai tinkančias dantų restauracijas.

Procedūros rezultatas

Skaitmeninis šypsenos dizainas užtikrina, jog ilgus dešimtmečius tarnausiančios restauracijos idealiai derės prie paciento veido bruožų, atrodys estetiškai bei natūraliai ir leis jaustis komfortiškai.

Kviečiame apsilankyti „Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ ir pamatyti savo būsimą šypseną!

Kitos klinikos paslaugos

Jūsų paslaugoms – gydytojų odontologų konsultacijos, profesionali burnos higiena, terapinis ir chirurginis dantų gydymas, estetinis plombavimas, dantų tiesinimas, balinimas, implantavimas ir protezavimas naujausiais metodais.