Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – tai profesionalaus burnos higienisto atliekama procedūra, padedanti išsaugoti burnos ir dantų sveikatą,  išvengti ėduonies ir apydančio ligų. Profesionalios burnos higienos procedūros metu pašalinamos minkštos ir kietos apnašos, poliruojami dantų ir plombų paviršiai. Procedūra yra visiškai saugi ir nesukelia jokio diskomforto.

image

Profesionali burnos higiena atliekama:

  • – profilaktiškai, siekiant išsaugoti burnos ertmės sveikatą;
  • – prieš implantavimo procedūras ir kitas chirurgines operacijas.

Apie procedūrą:

  • Tinka – bet kokio amžiaus pacientams.
  • Trukmė – apie 30-60 min.
  • Ar tai skausminga – ne, esant poreikiui, procedūros metu gali būti taikoma vietinė nejautra.
  • Poprocedūrinis laikotarpis/gijimas – nėra.
  • Rezultatas – sveikesni, gražesni, spindintys dantys, gaivos pojūtis, išsaugota burnos ertmės sveikata.
image

Procedūros tikslas

Profesionalios burnos higienos tikslas – pašalinti minkštąjį ir kietąjį dantų apnašą (dantų akmenis), pagerinti dantenų būklę, sumažinti dantų jautrumą, atgaivinti burnos ertmę, užkirsti kelią kariesui, sustabdyti periodonto ligas.

Kaip vyksta procedūra

Ultragarsiniu skaleriu bei specialiais instrumentais – kiuretėmis pašalinami viršdanteniniai ir podanteniniai akmenys, nulyginami šaknų paviršiai.

Pigmentinės apnašos (susidariusios nuo rūkymo, kavos, arbatos ir kitų dažančių medžiagų) poliruojamos oro abrazijos būdu, dantys tampa baltesni.

Dantų ir plombų paviršius poliruojamas abrazyvo turinčia pasta, dėl to dantys tampa atsparesni ėduoniui, mažiau kaupiasi apnašos ir akmenys.

Naudojamos medžiagos ir technologijos

Patyrę „Šilutės odontologijos implantologijos klinikos“ specialistai užtikrina, kad profesionalios burnos higienos procedūra bus atlikta itin kokybiškai. Klinikoje naudojamos ergonomiškos, lengvai reguliuojamos odontologinės kėdės užtikrins maksimalų komfortą procedūros metu.

Procedūros rezultatas

Reguliariai atliekama profesionali burnos higiena padeda ne tik džiaugtis sveikesniais, gražesniais, spindinčiais dantimis, bet ir išvengti odontologinių bei kitų sveikatos problemų.  Profesionalios burnos higienos metu pacientui taip pat pateikiamos individualios burnos higienos rekomendacijos, parenkamos tinkamos priemonės ir išmokoma jomis teisingai naudotis.

„Šilutės odontologijos implantologijos klinikos“ gydytojai primena, jog siekiant tinkamai rūpintis savo dantimis, burnos higieną reikia atlikti 2 kartus per metus arba dažniau, jeigu taip rekomenduoja Jūsų gydytojas odontologas.

Kitos klinikos paslaugos

Jūsų paslaugoms – gydytojų odontologų konsultacijos, profesionali burnos higiena, terapinis ir chirurginis dantų gydymas, estetinis plombavimas, dantų tiesinimas, balinimas, implantavimas ir protezavimas naujausiais metodais.