Pasimatuok šypseną („Mock up“)

Svarstote apie estetinį dantų atkūrimą, tačiau nežinote, kokio rezultato tikėtis? Skaitmeninių technologijų dėka galite pasimatuoti naują šypseną ir įvertinti, ar būsimas vaizdas ir pojūtis atitiks Jūsų lūkesčius. Šypsenos pasimatavimas padės surasti Jums tinkamiausią dantų formą, dydį bei spalvą ir sukurti Jūsų unikalią asmenybę bei grožį išryškinantį rezultatą.

image

Paslauga rekomenduojama:

  • – Prieš atliekant estetinį plombavimą, dantų atkūrimą laminatėmis ir kitas dantų atkūrimo procedūras.

Apie procedūrą

  • Tinka – visiems, norintiems įvertinti, kaip atrodys būsima šypsena, kad neliktų abejonių dėl jos atkūrimo.
  • Trukmė – apie 1 val.
  • Vizitų skaičius – 2
  • Ar tai skausminga – ne.
  • Rezultatas – nepriekaištingai Jums tinkanti šypsena, išryškinanti Jūsų grožį.

Procedūros tikslas

Dantų restauracijos tarnauja daugybę metų ar net visą gyvenimą, todėl labai svarbu, kad jos atitiktų Jūsų lūkesčius. Šypsenos pasimatavimo tikslas – sukurti kiekvienam pacientui idealiai tinkančią šypseną.

Kaip viskas vyksta

Pirmo vizito metu, pasitelkus intraoralinį skenerį, nuskenuojamas paciento dantų vaizdas, nufotografuojamas veidas, išklausomi paciento lūkesčiai, atsižvelgiant į jo individualius bruožus bei pageidavimus, pasirenkama tinkamiausia dantų forma bei spalva.

Remiantis gautais duomenimis, skaitmeninėje erdvėje vyksta tobulos šypsenos kūrimas. Patyrę dantų technikai laboratorijoje sumodeliuoja kelis skirtingus šypsenos modelius.

Kito vizito metu pacientas gali pasimatuoti būsimus dantis, įvertinti jų estetinį vaizdą, sukandimo pojūtį ir bendrą komfortą. Esant poreikiui, atliekamos korekcijos. Pageidaujant, galima 1-2 dienas šypseną panešioti, kad su ja apsiprasti. Kai pacientas būsimai šypsenai nebeturi jokių priekaištų ir įsitikina, kad tokios norėtų realybėje, gaminame nuolatines restauracijas ir ruošiamės dantų atkūrimui.

Naudojamos medžiagos ir technologijos

„Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ dantų diagnostikai ir atkūrimui pasitelkiamos šiuolaikinės technologijos bei naujausi mokslo pasiekimai. Patyrę mūsų klinikos specialistai visuomet atidžiai išklauso paciento lūkesčių, pastabų ar pageidavimų ir, esant poreikiui, atlieka kruopščias korekcijas. Profesionalių specialistų komanda Jums pasiūlys visas odontologijos galimybes bei modernias priemones, kurių dėka galėsite ne tik pasimatuoti svajonių šypseną, bet ir turėti tokią realybėje.

Procedūros rezultatas

Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę tiesiogiai dalyvauti savo šypsenos kūrime ir įvertinti ne tik kaip atrodysite, bet ir kaip jausitės su naująja šypsena, todėl nebeliks abejonių dėl galutinio dantų atkūrimo rezultato. Apsilankykite „Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ – mes sukursime Jums svajonių šypseną!

Kitos klinikos paslaugos

Jūsų paslaugoms – gydytojų odontologų konsultacijos, profesionali burnos higiena, terapinis ir chirurginis dantų gydymas, estetinis plombavimas, dantų tiesinimas, balinimas, implantavimas ir protezavimas naujausiais metodais.