Estetinis protezavimas laminatėmis

Estetinis protezavimas laminatėmis – tai procedūra, skirta koreguoti natūralių dantų formą ir spalvą ir sukurti taisyklingą, spindinčią šypseną. Laminatės – tai bemetalės keramikos plokštelės, kurios yra tvirtinamos prie priekinio danties paviršiaus, siekiant sukurti estetišką danties vaizdą. Procedūra rekomenduojama, kai natūralūs dantys yra nuskilę, nusidėvėję, netaisyklingos formos, pakeitę spalvą. Laminatėmis taip pat galima atstatyti nudilusį sąkandį, pakoreguoti dantų padėtį. Dažnai laminatės pasitelkiamos tada, kai matoma, kad estetinis dantų plombavimas ar dantų balinimas nesuteiks norimo rezultato.

Dantų atkūrimas laminatėmis – minimaliai invazyvi ir natūralius dantis tausojanti procedūra. Jos metu dantų šlifuoti arba visai nereikia, arba jie šlifuojami labai minimaliai, išsaugant kone visus danties audinius.

image

Estetinis protezavimas laminatėmis atliekamas, norint:

 • – pakoreguoti dantų formą bei spalvą;
 • – pakoreguoti tarpus tarp dantų;
 • – sutvirtinti silpnus dantis, apsaugoti juos nuo skilimo;
 • – atkurti jau nuskilusį dantį;
 • – atstatyti nudilusį sąkandį.

Apie procedūrą

 • Tinka – bet kokio amžiaus žmonėms, norintiems turėti svajonių šypseną.
 • Trukmė – apie 1 val.
 • Procedūrų skaičius – 2
 • Ar tai skausminga – ne, jos metu taikoma vietinė nejautra.
 • Gijimas – greitas ir neskausmingas.
 • Rezultatai – taisyklingi, simetriški dantys, spindinti šypsena, didesnis pasitikėjimas savimi.

Procedūros tikslas

Estetinio protezavimo laminatėmis tikslas – pašalinti dantų defektus ir atkurti natūralią estetinę išvaizdą bei pasitikėjimą savimi.

Procedūros žingsniai

Konsultacija ir tyrimai

Pirmo vizito metu dantys yra paruošiami restauravimui – pašalinami pažeisti audiniai, senos plombos, suformuojama užkloto vieta. Nuimami restauracijai paruoštų dantų atspaudai.

Laminačių gamyba

Dantų atspaudai siunčiami į laboratoriją, kurioje dantų technikai pagal juos ir gydytojo odontologo atliktą spalvos diagnostiką, sukuria individualią danties formą ir pagamina laminates, tiek spalva, tiek forma itin artimas natūraliems dantims.

Dantų restauravimas

Kito vizito metu dantys ruošiami restauravimui laminatėmis – pašiaušiami išoriniai dantų paviršiai, esant poreikiui, dantų paviršius gali būti švelniai šlifuojamas. Ant paruoštų dantų pricementuojamos dantų laminatės.

Naudojamos medžiagos ir technologijos

Tam, kad sukurti Jūsų svajonių šypseną reikia ne tik kokybiškų restauracijų, bet ir gydytojo odontologo patirties, kruopštumo bei profesionalumo. „Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ šią procedūrą atlieka patyrę odontologijos specialistai. Klinikoje naudojamos šiuolaikinės technologijos ir aukščiausios kokybės medžiagos leidžia itin efektyviai atkurti dantų formą ir grožį bei užtikrinti ne tik ypatingai estetišką, bet ir ilgaamžį rezultatą.

Procedūros rezultatas

Estetinio protezavimo laminatėmis rezultatu – harmoninga spindinčia šypsena – galėsite džiaugtis vos po poros vizitų. Bemetalės keramikos laminatėmis atkurti dantys atrodys itin natūraliai, jie bus atsparūs aplinkos poveikiui, bėgant metams nepakis jų spalva ir išvaizda. Laminatėmis atkurtais dantimis galėsite džiaugtis 15-20 metų, o gal ir ilgiau! Laukiame Jūsų „Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ .

Kitos klinikos paslaugos

Jūsų paslaugoms – gydytojų odontologų konsultacijos, profesionali burnos higiena, terapinis ir chirurginis dantų gydymas, estetinis plombavimas, dantų tiesinimas, balinimas, implantavimas ir protezavimas naujausiais metodais.