Dantų protezavimas

Dantų protezavimas  –  tai procedūra, atliekama siekiant atkurti prarastus dantis ar jų eiles. Tinkamiausias protezavimo metodas kiekvienu atveju parenkamas individualiai, įvertinus paciento burnos ertmės būklę, pageidavimus, įpročius, ankstesnes restauracijas bei finansines galimybes.

Atsižvelgiant į paciento situaciją, gali būti rekomenduojamas dantų atkūrimas išimamais daliniais dantų protezais, pilnai išimamais dantų protezais (plokštelėmis) arba ant implantų fiksuojamais protezais.

image

Dantų protezavimas reikalingas:

  • – Netekus daugumos ar visų dantų.
  • – Kai dantys negrįžtamai pažeisti.

Apie procedūrą:

  • Tinka – bet kokio amžiaus pacientams.
  • Trukmė – vieno žandikaulio dantų atkūrimas užtrunka apie 1,5-2 val.
  • Ar tai skausminga – ne, procedūros metu taikoma vietinė nejautra.
  • Poprocedūrinis laikotarpis/gijimas – apie 3-6 mėnesius.
  • Rezultatas – dantų estetinės išvaizdos atkūrimas ir kramtymo funkcijos atkūrimas, didesnis pasitikėjimas savimi.
image

Procedūros tikslas

Dantų protezavimo tikslas – atkurti dantų estetinę išvaizdą, kramtymo funkciją, padėti išlaikyti žandikaulio formą, užkirsti kelią fonetiniams sutrikimams, sugrąžinti pacientui pasitikėjimą savimi.

Protezavimo galimybės

Išimami daliniai protezai (plokštelės ir lanko atraminiai protezai)

Šie protezai naudojami netekus kelių dantų viršutiniame arba apatiniame dantų lanke. Dažniausiai jie rekomenduojami tais atvejais, kai pacientas yra praradęs krūminius dantis ir dėl tam tikrų priežasčių negalimas protezavimas.

Pilnai išimami dantų protezai (plokštelės)

Šie protezai naudojami pacientams, netekusiems visų dantų, esančių apatiniame ar/ir viršutiniame dantų lanke. Siekiant užtikrinti didesnį stabilumą, išimami dantų protezai gali būti fiksuojami ant 2 implantų.

Ant implantų fiksuojami protezai

Netekus daugumos ar visų dantų, siūlomas jų atkūrimas ant implantų fiksuojamais protezais. Visi vieno žandikaulio dantys gali būti fiksuojami ant 4-6 implantų. Taip užtikrinama ne tik itin natūrali estetinė atkurtų dantų išvaizda, ilgaamžiškumas, bet ir maksimalus komfortas – su ant implantų fiksuojamais protezais jausitės lyg su savais dantimis!

Naudojamos medžiagos ir technologijos

„Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ dirba patyrę dantų implantavimo ir protezavimo profesionalai, pasirengę pasiūlyti kiekvienam pacientui tinkamiausius, ilgalaikius dantų atkūrimo sprendimus. Specialistai siekia, kad dantų protezavimas būtų atliktas greitai ir sklandžiai, o restauracijos tarnautų ilgus metus. Kiekvienam pacientui, kuris kreipiasi dėl dantų protezavimo, atsižvelgiant į jo dantų būklę, norus ir finansines galimybes, sudaromas individualus gydymo planas ir užtikrinamas maksimaliai komfortiškas gydymas. Klinikoje dirbančios komandos tikslas – pateisinti kiekvieno paciento pasitikėjimą ir išpildyti lūkesčius.

Procedūros rezultatas

Pagal natūralią paciento dantų formą ir spalvą pagaminti kokybiški protezai atkuria estetinę išvaizdą, kramtymo funkciją, padeda išsaugoti žandikaulio kaulą ir išlaikyti žandikaulio formą, užkerta kelią kalbos sutrikimams, sugrąžina pasitikėjimą savimi. Dantų protezai yra ilgalaikė restauracija. Tinkamai prižiūrimi jie patikimai tarnaus keliolika metų ir ilgiau!

Svarstote apie dantų protezavimo procedūrą? Patyrę „Šilutės odontologijos implantologijos klinikos“ specialistai laukia Jūsų!

Kitos klinikos paslaugos

Jūsų paslaugoms – gydytojų odontologų konsultacijos, profesionali burnos higiena, terapinis ir chirurginis dantų gydymas, estetinis plombavimas, dantų tiesinimas, balinimas, implantavimas ir protezavimas naujausiais metodais.