28 dantų atstatymas

Bėgant metams, mūsų dantys nusidėvi. Nudilę, nuskilę ar kitaip pažeisti dantys ne tik blogina mūsų šypsenos estetinį vaizdą, bet ir kelia pavojų sveikatai. Dėl nudilusių dantų paviršių prastėja kramtymo funkcija, maistas sukramtomas nekokybiškai, o tai gali nulemti virškinimo problemas. Gali pasireikšti ir apatinio žandikaulio sąnario sutrikimų simptomai. Šių problemų galima išvengti, atkuriant visų 28 dantų paviršių. Kompleksinio gydymo, kuriame dalyvauja kelių sričių gydytojai, metu atkuriama pilnavertė burnos ertmės funkcija ir estetika. Atkuriant dantis, siekiama išsaugoti kuo daugiau natūralių danties audinių, todėl jie šlifuojami minimaliai arba visai nešlifuojami.

image

28 dantų atstatymas atliekamas:

  • – Kai natūralūs dantys yra nuskilę, nusidėvėję, netaisyklingos formos;
  • – Esant nudilusiam sąkandžiui;
  • – Esant prastam dantų estetiniam vaizdui ir nepilnavertei kramtymo funkcijai.

Apie procedūrą:

  • Tinka – norintiems atkurti šypsenos estetiką ir pilnavertę kramtymo funkciją.
  • Trukmė – 2-4 savaitės, priklausomai nuo klinikinės situacijos sudėtingumo.
  • Vizitų skaičius – 3
  • Ar tai skausminga – ne
  • Rezultatas – nepriekaištingas visos burnos ertmės dantų estetikos ir kramtymo funkcijos atkūrimas, geresnė gyvenimo kokybė, daili šypsena, jaunatviškesnė išvaizda, didesnis pasitikėjimas savimi.

Procedūros tikslas

28 dantų atstatymo tikslas – atkurti pilnavertę burnos ertmės funkciją ir šypsenos estetiką, užkirsti kelią žandikaulio kaulo tirpimui, pagerinti paciento gyvenimo kokybę ir sugrąžinti jam pasitikėjimą savimi.

Kaip viskas vyksta

Būklės įvertinimas

Pirmo vizito metu įvertinama paciento dantų būklė, defektai bei nusidėvėjimo lygis, taip pat aplink dantis esančių audinių žandikaulio sąnario būklė, atliekami reikalingi tyrimai. Rengiamas būsimos paciento šypsenos projektas – pagal paciento dantų atspaudus, dantų technikai pagamina laikinus dantų modelius.

Būsimos šypsenos įvertinimas

Kito vizito metu pacientas gali pasimatuoti būsimus dantis, įvertinti jų estetinį vaizdą, sukandimo pojūtį ir bendrą komfortą. Esant poreikiui, atliekamos korekcijos, kol būsimi dantys atitinka paciento lūkesčius. Tada dantų technikų laboratorijoje gaminamos laminatės, įklotai, užklotai ar kitos reikalingos keraminės restauracijos.

Dantų atkūrimas

Trečio vizito metu atkuriami dantys. Pagamintos restauracijos pricementuojamos prie dantų, taip sugrąžinant nepriekaištingą šypseną.

Naudojamos medžiagos ir technologijos

28 dantų atstatymui „Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ pasitelkiamos šiuolaikinės technologijos bei naujausi mokslo pasiekimai. Dantys atkuriami, pasitelkiant ypatingai kokybiškas restauracijas: laminates, užklotus ar įklotus. Jas gaminant, atkuriamos dantų anatominės struktūros: forma, kauburėliai, vagelės ir kitos detalės, todėl išgaunamas ne tik ypatingai natūralus estetinis vaizdas, bet ir tiksliai atkuriamas taisyklingas sąkandis. Nepriekaištingam rezultatui labai svarbi ir dantų atkūrimą atliekančių gydytojų patirtis bei kokybiškai atliktas darbas. „Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ dantų atkūrimą atlieka ilgametę patirtį šioje srityje turintys profesionalai, užtikrinantys precizišką tikslumą, nepriekaištingą estetinį vaizdą ir ypatingai kokybišką, ilgaamžį rezultatą.

Procedūros rezultatas

Keraminėmis restauracijomis atkurti dantys nesiskiria nuo natūralių dantų. Užtikrinama ne tik itin natūrali estetinė dantų išvaizda, bet ir sugrąžinama pilnavertė kramtymo funkcija. Tinkamai prižiūrint, atkurti dantys džiugins 15-20 metų. Kviečiame apsilankyti „Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ ir džiaugtis dailia šypsena, jaunatviškesne išvaizda, žymiai pagerėjusia gyvenimo kokybe bei didesniu pasitikėjimu savimi!

Kitos klinikos paslaugos

Jūsų paslaugoms – gydytojų odontologų konsultacijos, profesionali burnos higiena, terapinis ir chirurginis dantų gydymas, estetinis plombavimas, dantų tiesinimas, balinimas, implantavimas ir protezavimas naujausiais metodais.