Pacientams iš užsienio

Kad ir kur begyventumėte, šiuolaikinės technologijos leidžia suplanuoti sklandų ir efektyvų gydymą Lietuvoje Jums patogiu laiku. Gyvenantiems svetur suteikiame išsamią konsultaciją internetu, parengiame individualų gydymo planą ir užtikriname greitą, komfortišką ir maksimaliai kokybišką gydymą.

Viešnagę Lietuvoje verta derinti su dantų ir burnos ertmės priežiūra – tai leis išsaugoti sveikatą ir sutaupyti!

Susisiekite su mumis, jei:
Apie gydymą Lietuvoje:
 Mūsų tikslas

Mūsų tikslas – kiekvienam pacientui užtikrinti greitą, sklandų ir patogų gydymo procesą, aukščiausią gydymo kokybę ir suteikti ilgaamžį rezultatą.

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis el. paštu, parašykite, dėl kokios problemos kreipiatės ar kokių paslaugų pageidautumėte, jei turite, atsiųskite rentgeno nuotrauką, med. išrašą ir pan. Remiantis šiais duomenimis, sudarysime preliminarų gydymo planą.

Nuotolinė konsultacija

Jums patogiu metu suplanuosime nuotolinę konsultaciją internetu arba telefonu, kurios metu išklausysime Jūsų poreikių, aptarsime preliminarų gydymo planą ir suderinsime būsimų vizitų skaičių bei laiką.

Gydymas Lietuvoje

Jums atvykus į Lietuvą, nedelsiant pradėsime numatytą gydymą. Jo trukmė ir eiga priklausys nuo klinikinės situacijos: nemažai problemų galima išspręsti vieno grįžimo metu, tačiau tam tikrais atvejais (pvz. atliekant dantų implantaciją), reikalingas tam tikras laiko tarpas tarp vizitų.

Naudojamos medžiagos ir technologijos

Siekdami efektyviai suplanuoti gydymą, užtikrinti sklandžią jo eigą ir išspręsti sveikatos problemą,n pirmiausia, pasitelkę šiuolaikinę įrangą, atliekame tikslią diagnostiką. Skaitmeninių technologijų, naudojamų „Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ dėka, diagnostikos procesas vyksta daug tiksliau, sklandžiau, saugiau ir komfortiškiau pacientui. Tyrimų duomenys padeda tiksliau įvertinti paciento burnos ir dantų būklę, diagnozuoti gilesnius pokyčius ar pažeidimus, užtikrinti tikslų gydymą bei ilgalaikį rezultatą.  Mūsų gydytojų profesionalumas, patirtis ir naudojamos šiuolaikinės technologijos užtikrina, kad bet koks gydymas bus neskausmingas ir be nemalonių pojūčių. Pasitelkus diodinį lazerį, „Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ chirurginės procedūros atliekamos žymiai komfortiškiau ir kokybiškiau. Ypatingai tikslus lazerio šviesos impulsas leidžia atlikti itin preciziškus ir minimaliai žalojančius gretimus audinius pjūvius. Naudojant lazerį, procedūros atliekamos idealiai tiksliai, beveik išvengiama kraujavimo, audinių siuvimo, randėjimo, taip pat užtikrinamas lengvesnis bei greitesnis gijimas. Lazerinės procedūros trunka trumpiau, trumpesnis ir pooperacinis periodas. Dantų atkūrimui naudojame šiuolaikinius, pasaulyje pripažintus implantacijos ir protezavimo metodus, užtikrinančius greitą ir ilgaamžį rezultatą. Siekiant užtikrinti dar greitesnį gijimo procesą, po chirurginio gydymo siūlome atlikti PRF (trombocitais praturtinto febrino) terapiją arba biostimuliaciją lazeriu, padedančią efektyviai sumažinti skausmą, atstatyti mikrokraujotaką, slopinti uždegimo procesus, paspartinti ląstelių atsinaujinimą.

Gydymo rezultatas

Sveiki dantys, estetiška šypsena, geresnė gyvenimo kokybė, didesnis pasitikėjimas savimi.

Laukiame Jūsų „Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“, pasiruošę Jums suteikti ypatingai tikslų gydymą ir užtikrinti efektyviausius rezultatus!