Navigacinė implantacija

Gydytojų odontologų teigimu, planuodami atlikti dantų implantaciją, pacientai labiausiai baiminasi komplikacijų ir implanto neprigijimo rizikos. Moksliniai tyrimai rodo, jog sėkmingo implanto prigijimo ir ilgalaikiškumo pagrindas yra tikslus jo įsriegimas, o komplikacijos ir implanto netekimas dažniausiai susiję su neteisinga dantų implanto padėtimi. Tačiau, kad ir koks patyręs ir profesionalus būtų implantuojantis gydytojas, visuomet išlieka žmogiškų klaidų tikimybė ir net labiausiai patyręs specialistas implantą gali įsukti netiksliai.

Navigacine implantacija

Išspręsti šią problemą gali padėti sparčiai tobulėjančios skaitmeninės technologijos. „Šilutės odontologijos implantologijos klinikoje“ naudojamas navigacinės implantacijos metodas pasižymi ypatingu tikslumu, užtikrinančiu ne tik greitesnį gijimą, bet ir patikimą, ilgaamžį rezultatą. Šis implantacijos metodas leidžia ne tik užtikrinti ypatingą implanto padėties tikslumą, bet ir išvengti didelių pjūvių, o tai padeda maksimaliai sumažinti skausmą ir nemalonius pojūčius. Ši pažangi technologija padeda ypatingai tiksliai suplanuoti visą implantacijos procesą,  nesutrikdyti įprasto paciento gyvenimo ritmo ir greičiau pasiekti norimą rezultatą. Itin tikslus dantų implanto pozicionavimas sumažina komplikacijų riziką, o dantų implantacijos rezultatai gerėja. Naudojant šį pažangų metodą, galima parinkti dėkingesnę implanto vietą žandikaulyje ir išvengti kaulo priauginimo poreikio.

Kaip vyksta procedūra

Prieš atliekant navigacinę implantaciją vyksta konsultacija, kurios metu aptariami paciento lūkesčiai, supažindinama su procedūros eiga, pasitelkus skaitmenines technologijas, tiksliai įvertinama paciento būklė, kaulo padėtis. Intraoraliniu skeneriu, be jokio diskomforto pacientui, nuimami dantų atspaudai.

Remiantis gautais duomenimis, laboratorijoje pagaminamas individualus chirurginis gidas, kuriame yra numatyta tiksli būsimo implanto vieta. Pagal paciento dantų atspaudus pagaminami laikini dantų vainikėliai arba protezai. Skaitmeninių technologijų dėka jie sumodeliuojami preciziškai tiksliai ir pagaminami labai greitai.

Atliekant procedūrą, pacientui pritaikoma vietinė nejautra ir, pasitelkus pagamintą chirurginį gidą, per jame esančią angą, tiksliai sriegiamas numatytas implantų skaičius. Tokiu būdu užtikrinamas preciziškas tikslumas ir greitesnis gijimas. Prigijus įsriegtiems dantų implantams, atliekamas dantų protezavimas – ant implantų tvirtinami nuolatiniai dantų protezai. Skaitmenines technologijų dėka išgaunamas itin natūralus atkurtų dantų estetinis vaizdas ir visiškai atkuriama kramtymo funkcija.

Navigacinė implantacija gali būti pasitelkiama praradus vieną, kelis, daugumą ar visus dantis. Šis metodas leidžia ne tik žymiai pagerinti gydymo rezultatus, bei sutrumpinti procedūrų trukmę. Modernios technologijos pagalba prarastus dantis galima atkurti vos per vieną vizitą.

Svarstote apie implantacijos procedūrą? Kviečiame į „Šilutės odontologijos implantologijos kliniką“ pasirengę profesionaliai atkurti Jūsų šypseną ir greitai sugrąžinti gyvenimo džiaugsmą!