Hero image

Apie mus

„Šilutės odontologijos implantologijos klinika“ – tai sėkmingą dvidešimties metų patirtį turinti klinika, kurios įkūrėjai – gydytojas odontologas Marijus Robertas Strazdas, prie kurio vėliau prisijungė ir jo sūnus, burnos chirurgas Marijus Strazdas.

„Šilutės odontologijos implantologijos klinika“ – tai moderni gydymo įstaiga, kurioje siūlomas platus profesionalių odontologijos paslaugos spektras. Jūsų paslaugoms – gydytojų odontologų konsultacijos, profesionali burnos higiena, terapinis ir chirurginis dantų gydymas, estetinis plombavimas, dantų tiesinimas, balinimas, implantavimas ir protezavimas pažangiausiais metodais.

Šilutės

Didesnė nei 25-ių metų patirtis odontologijoje bei implantologijoje

Odontologija

Moderni technika bei naujausi gydymo metodai, leidžiantys pacientams nejausti jokio streso

Implantologija

Klientui skiriamas didelis dėmesys PRIEŠ ir PO procedūrų

Klinika

Dantų implantams suteikiama gyvenimo trukmės garantija*

Ypatingas dėmesys mūsų klinikoje skiriamas greitai ir tiksliai diagnostikai. Moderni, pasaulyje pripažintų gamintojų diagnostinė įranga užtikrina ypatingai aukštą tyrimų patikimumo lygį. Siekiame, kad odontologinis gydymas būtų ne tik efektyvus, bet ir saugus bei komfortiškas – be skausmo ir nemalonių pojūčių.

Klinikoje naudojami naujausi gydymo metodai, kokybiškos ir saugios medžiagos, dirba profesionalūs, ilgametę patirtį turintys ir savo kvalifikaciją nuolat tobulinantys specialistai.  Mūsų tikslas – kiekvienam pacientui užtikrinti sklandų gydymo procesą, aukščiausią gydymo kokybę ir lūkesčius pranokstantį estetinį rezultatą. 

Žinome, kad sėkmingam gydymui labai svarbus gydytojo ir paciento bendradarbiavimas. Kiekvienam pacientui, kuris į mus kreipiasi, atsižvelgiant į jo klinikinę būklę, norus ir finansines galimybes, sudaromas individualus gydymo planas. Galime  pasiūlyti ir kelis plano variantus, kad pacientas išsirinktų jam labiausiai tinkantį. Prieš pradedant bet kokį gydymą, detaliai supažindiname su gydymo eiga, atsakome į visus rūpimus klausimus, pateikiame rekomendacijas. Profesionali ir draugiška mūsų komanda atidžiai rūpinasi kiekvienu pacientu viso gydymo proceso metu. Mums svarbi Jūsų nuomonė ir poreikiai, visuomet į juos atsižvelgiame ir stengiamės tobulėti.

Esame dėkingi, kad mumis pasitikite ir patikite mums savo dantų ir burnos sveikatą.